Art deco pendel Denne auktion er annulleret - se nu vare #1926867
Art deco pendel, glasplade slebet med stjernetegn, ophæng af metal med tre bakelitfatninger. Ledningsskjuler med revner. H. 33 cm. Diam. 75 cm. Proveniens: Lagkagehuset, Torvegade på Christianshavn.
300 DKK
Avslutade auktioner liknande Art deco pendel Denne auktion er annulleret - se nu vare #1926867
Art Deco taklampa
50 SEK
Litet golvur, art deco, 1930-tal
550 SEK
Art Deco Bordslampa med stenkupa & fot C49
2 800 SEK
Art Deco fåtölj B40
220 SEK
Art deco pendel, 1930'erne
1 100 DKK
250 SEK
Bordsur art deco
2 600 SEK
2 200 DKK
800 DKK
450 SEK