Lot engelsk WW2 kniv og rem (3)
Lot bestående av 2 engelske foldekniver og en rem for Stengun maskinpistol. Lommekniv med sideplater i sort bakelitt med knivblad med rett egg samt boksåpner. Skrutrekker i den ene enden av kniven, bøyle for snorfeste i den andre enden. Skaftlengde 9,5 cm, bladlengde 7 cm. Kniven stemplet pil og Wilson 1945 og fremstår i brukspreget stand. Lommekniv med sideplater i metall med knivblad med rett egg samt merlespiker. Skrutrekker i den ene enden av kniven. Skaftlengde 12 cm, bladlengde 8 cm. Kniven stemplet J. Rodger & Son og fremstår i brukspreget stand. Knivsnor. Webrem for engelsk Stengun maskinpistol med metallfester i hver ende. Slitasjemerker på remmen. Vær oppmerksom på at varer som eksporteres ut av Norge pålegges importmoms og eventuelt toll.
325 NOK
Avslutade auktioner liknande Lot engelsk WW2 kniv og rem (3)
Knive for befalingsmænd m.fl (4)
1 800 DKK
Samling bestikdele, sølv og sterling sølv (35)
2 300 DKK
825 DKK