Lot engelsk WW2 kniv og rem 3

Lot engelsk WW2 kniv og rem (3)

Lot bestående av 2 engelske foldekniver og en rem for Stengun maskinpistol. Lommekniv med sideplater i sort bakelitt med knivblad med rett egg samt boksåpner. Skrutrekker i den ene enden av kniven, bøyle for snorfeste i den andre enden. Skaftlengde 9,5 cm, bladlengde 7 cm. Kniven stemplet pil og Wilson 1945 og fremstår i brukspreget stand. Lommekniv med sideplater i metall med knivblad med rett egg samt merlespiker. Skrutrekker i den ene enden av kniven. Skaftlengde 12 cm, bladlengde 8 cm. Kniven stemplet J. Rodger & Son og fremstår i brukspreget stand. Knivsnor. Webrem for engelsk Stengun maskinpistol med metallfester i hver ende. Slitasjemerker på remmen. Vær oppmerksom på at varer som eksporteres ut av Norge pålegges importmoms og eventuelt toll.

2016-03-02 20:49:54
Slutpris
325 NOK

Avslutade auktioner liknande Lot engelsk WW2 kniv og rem (3)