Asterix Franska Utgåvor 9 Volymer 601970-tal

Asterix Franska Utgåvor 9 Volymer 60/1970-tal

VNE AVENTVRE D´ Asterix LE GAVLOIS Tecknad av: Alberto Aleandro Uderzo 1927-2020 Författad av: René Goscinny 1926-1977 Samlingen består av: Asterix et le Chaudron 1969 Asterix Légionnaire 1967 Asterix Chez Les Helvetes 1970 Asterix Et Cleopatre 1965 Le Tour De Gaule d’ Asterix1965 Asterix Gladiateur 1964 Asterix Le Gaulois 1961 Asterix aux Jeux Olympiques 1968 Asterix et Les Normands 1966 Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, bruksslitage, försvagad limning och bindning av bokbandet några böcker, inga övriga anmärkningar -------------------- Asterix French Editions 9 Volumes 60s /1970s VNE AVENTVRE D´ Asterix LE GAVLOIS Drawn by: Alberto Aleandro Uderzo 1927-2020 Authored by: René Goscinny 1926-1977 The collection consists of: Asterix and Chaudron 1969 Asterix Légionnaire 1967 Asterix Chez Les Helvetes 1970 Asterix And Cleopatre 1965 Le Tour De Gaule d’Asterix1965 Asterix Gladiateur 1964 Asterix Le Gaulois 1961 Asterix at the 1968 Olympic Games Asterix and The Normans 1966 Conditio

Länk till objektet hos Norrlands Auktionsverk
Norrlands Auktionsverk
2021-10-28 21:47:00
Slutpris
600 SEK

Inga auktioner liknande Asterix Franska Utgåvor 9 Volymer 60/1970-tal hittades.