Niels Davernum f.1958 Denne auktion er annulleret - se nu vare #1905325
Niels Davernum. Akryl på lærred. Komposition. Sign. Davernum. 73 x 92 cm
1 600 DKK
Avslutade auktioner liknande Niels Davernum f.1958 Denne auktion er annulleret - se nu vare #1905325
Niels Davernum, Maleri
375 DKK
Finn Juhl. Lænestol af teak, model FJ 53
42 000 DKK
Finn Juhl. Armstol model FJ 46
46 000 DKK
Finn Juhl. Lænestol med skammel, model FJ 55 (2)
150 000 DKK
Niels Frank, olie på lærred, 'Landskab 1'.cd
575 DKK
725 DKK
375 DKK
1 000 DKK
Niels Simonsen, maleri
1 600 DKK
Niels Moe, pastel
1 500 DKK