Asta Strömberg
Asta Strömberg, fasettslipad vas, Strömbergshyttan, 1960-tal, H=13, signerad
Länk till objektet hos Sikö Auktioner1 100 SEK
Avslutade auktioner liknande Asta Strömberg
Vas, design: Asta
150 SEK
Asta Strömberg vaser 13 st
8 600 SEK
2 vaser Nils Landberg och Asta Strömberg
1 400 SEK
Asta Strömberg, vas, signerad, höjd 20 cm
120 SEK
450 SEK
600 SEK
140 SEK
Asta Strömberg
100 SEK
Asta Strömberg vaser
1 600 SEK
Asta Strömberg vas
750 SEK