Lot beslysning (14)
Lot belysning bestående af bordlamper, væglampetter og ét par lysestager med stel udført i messing, støbt med bl. a blad ornamentik og enkelte prydet med prismer samt par bordlamper udført i fajance H. inkl. skærme mellem 50 - 19 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
375 DKK
Avslutade auktioner liknande Lot beslysning (14)
Jonas Bohlin Kvist Örsjö beslysning
11 500 SEK
10 000 SEK
12 500 SEK
VITRINSKÅP, bok, rokokostil, 1900-tal
1 000 SEK
Vitrinskåp
2 200 SEK
Jonas Bohlin "Kvist", taklampa
9 600 SEK
Jonas Bohlin taklampa, modell Kvist
6 800 SEK
Jonas Bohlin "Kvist" och "Star"
8 000 SEK
9 200 SEK
Beslysning 8 delar, 1900-talets andra hälft
300 SEK