Auktionskataloger, Bukowskis

Auktionskataloger, Bukowskis

Bukowskis, m. fl.

Länk till objektet hos Metropol
Metropol
2017-04-10 19:43:27
Slutpris
150 SEK

Avslutade auktioner liknande Auktionskataloger, Bukowskis

Auktionskataloger Bukowskis

Auktionskataloger Bukowskis

2018-11-23
Slutpris
300 SEK

2018-08-09
Slutpris
300 SEK

Sikö Auktioner
2020-05-14
Slutpris
300 SEK
Bukowskis, auktionskataloger, 32 st

Ystads Auktioner
2022-09-18
Slutpris
200 SEK
Auktionskataloger, Bukowskis, 1930 till 1960-tal

Fläckar, slitage. Läs mer...

Dalarnas Auktionsbyrå AB
2022-07-31
Slutpris
150 SEK

2018-08-22
Slutpris
3 400 SEK
Parti auktionskataloger, Bukowskisauktionsverket, 1960-80tal

Bruksslitage. Läs mer...

Dalarnas Auktionsbyrå AB
2020-09-27
Slutpris
250 SEK

2017-12-09
Slutpris
300 SEK

Sikö Auktioner
2023-09-08
Slutpris
50 SEK
Bell  Ross, BR05, kronograf, armbandsur, 42 mm

Bell & Ross, BR05, kronograf, armbandsur, 42 mm

stål, automatisk, safirglas, datum, gummiband, viklås, cert, mars 2022, box, ytterkartong. Boettnr 1201773 Åldersrelaterat slitage. Urverket fungerar vid katalogiseringstidpunkten, Bukowskis garanterar inte att urverket kommer Läs mer...

Bukowskis
2023-11-05
Slutpris
28 000 SEK