K Gahnström Sportauktion
K GAHNSTRÖM (1900-tal), Ishockeymatch, signerad KGahnström -50, olja på pannå, 32x40 cm. 345445.
2016-02-27 00:00:00
Slutpris
350 SEK
350 SEK