K Gahnström  Sportauktion

K Gahnström Sportauktion

K GAHNSTRÖM (1900-tal), Ishockeymatch, signerad KGahnström -50, olja på pannå, 32x40 cm. 345445.

Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk
2016-02-27 00:00:00
Slutpris
350 SEK

Inga auktioner liknande K Gahnström Sportauktion hittades.