Fotbolls VM-58, Sportauktion
FOTBOLLS VM 1958, AUTOGRAFER: av Argentina, Frankrike (J. Fontaine, R Kopa mfl), Sovjet (Lev Jasjin mfl), Tjeckoslovakien, Wales (Jack Kelsey mfl, ej komplett lag), Nordirland (Harry Gregg mfl). 362060.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk3 000 SEK
Avslutade auktioner liknande Fotbolls VM-58, Sportauktion
Fotbolls VM 1970 Mexico, Sportauktion
FOTBOLLS VM MEXICO 1970, deltagarmärke för pressen Läs mer...
300 SEK
VM BRASILIEN 1950 memorabilia, Sportauktion
FOTBOLLS-VM BRASILIEN 1950, ITALIEN/SVERIGE MEMORABILIA mm, 22 st autografer av det Italienska VM-laget 1950 på vykort "Squadra Nazionale Italiana IV Campionato Mondiale di Calcio Coppa Läs mer...
2 000 SEK
Folon Fotbolls VM 1982 Sport
ESPANA 1982, JEAN-MICHEL FOLON, signerad i plåten, Fotbolls VM Spanien-82, Copa del Mundo de Futbol Zaragoza, SOCITÉ DE PRODUCTION des affisches Maeght Paris, poster, ca Läs mer...
500 SEK
Tapies Fotbolls Vm 1982 Sport
ESPANA 1982, TAPIES, Fotbolls-VM 1982, Copa del Mundo de Futbol Espana 1982, SOCITÉ DE PRODUCTION des affisches Maeght, litografisk affisch, 1981, Litografias Artisticas, ca 94x59 Läs mer...
450 SEK
Pins på sköldar
bland annat Fotbolls VM 1958 & majblommor. Längd: 21-24 cm. Höjd: 25 cm. Läs mer...
250 SEK
Autografer av Pelé, Nacka Skoglund Sportauktion
AUTOGRAFER, 1950-tal, skissblock, Fotbolls-VM 1958: Brasilien, Frankrike, Sovjet, Mexico, Klubblag: Arsenal, Juvenus, Lokomotiv, Udinese, Övrigt fotboll: enstaka av svenska VM-58 spelare (Liedholm, Gren, Simonsson, Kalle Läs mer...
7 400 SEK
Fotbolls VM 1990
FOTBOLLS VM 1990 ITALIA, originalaffisch, Petruzzi Editore, ca 100x70 cm. Oramad. Läs mer...
450 SEK
Originalaffisch VM i fotboll 1990
ITALIA 90, FOTBOLLS VM 1990 ITALIEN, originalaffisch, Petruzzi Editore, ca 100x70 cmOriginalaffisch VM i fotboll 1990. Oramad. Läs mer...
2 400 SEK
Bitburgesglas Specialglas DFB fotbolls-VM 2010
Höjd ca 20 cm Läs mer...
60 SEK
Coca-Cola kylväska, Argentina-78 fotbolls VM. A26...
Smuts förekommer Mått ca; 38x40cm Se bilder Läs mer...
150 SEK