Wayne Gretzky signerat fotografi, sportauktion
WAYNE GRETZKY (Canada ,född 1961) "The Great One"- Los Angeles Kings, signerat fotografi, 24x19 cm. 363256.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk2 000 SEK
Avslutade auktioner liknande Wayne Gretzky signerat fotografi, sportauktion
AUTOGRAF, "Wayne Gretzky".
Signerat fotografi, total mått 50x35 cm. Ytslitage. Läs mer...
350 SEK
AUTOGRAF, "Wayne Gretzky".
Signerat fotografi. Läs mer...
300 SEK
Autograf Muhammad Ali Sportauktion
MUHAMMAD ALI (Cassius Clay, USA, född 1942), signerat svartvitt fotografi, 25,5x20 cm, 2 osignerade fotografier, 25,5x20 resp 17,5x24 cm samt mapp medföljer. Foto med hanteringsmärken Läs mer...
4 000 SEK
Autografer "Ingo", "Nacka" mfl Sportauktion
AUTOGRAFER, 1950-tal, skissblock, bla Nacka Skoglund, Gunnar Nordahl (signerat fotografi), Nils Liedholm, Ingemar "Ingo" Johansson (4 st), Hammarby IF fotboll 1954, allsvenska spelare från bla Läs mer...
1 000 SEK