Emaljskylt 1900-talets andra hälft, Sportauktion
EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, CERES STJÄRN TAKTJÄRA är bäst! ", vit och blå, ca 96x72 cm. Brusslitage, smärre skador.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk450 SEK
Avslutade auktioner liknande Emaljskylt 1900-talets andra hälft, Sportauktion
2 200 SEK
2 200 SEK
300 SEK
2 600 SEK
350 SEK
850 SEK