Roland Hugon Superbagneres Luchon, Sportauktion

SUPERBAGNERES LUCHON - ROLAND HUGON, "Pyrennes: Superbagneres Luchon", konstnär Roland Hugon, Superbagneres Luchon, Pyrennes, France litografisk affisch, tryckt 1939 av Paul Martial, Paris för Societe Nationale de Chemins des Fer Francaise (SNCF 1939: Poster No. 95), ca 100,5x61,5 cm. Lithograph in colours printed in 1939 by Paul Martial, Paris for Societe Nationale de Chemins des Fer Francaise (SNCF 1939: Poster No.95), skador, revor.

Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk
2016-02-27 00:00:00
Slutpris
3 000 SEK

Inga auktioner liknande Roland Hugon Superbagneres Luchon, Sportauktion hittades.