ESKIL NORDELL. "Auktion i gråväder". Olja på pannå, signerad.
Ca. 37x45 cm.
Länk till objektet hos Gomér & Andersson Linköping1 700 SEK
Avslutade auktioner liknande ESKIL NORDELL. "Auktion i gråväder". Olja på pannå, signerad.
Eskil Nordell
50 SEK
Eskil Nordell
150 SEK
350 SEK
Eskil Nordell olja
2 000 SEK
Eskil Nordell
125 SEK
Eskil Nordell
450 SEK
Eskil Nordell
2 400 SEK
Eskil Nordell olja
2 000 SEK
Eskil Nordell oljemålning
1 000 SEK
Eskil Nordell oljemålning
400 SEK