INGE ERIKSSON. Smålandsauktion i härligt vinterväder. Olja på duk, signerad och daterad a tergo 1991.

INGE ERIKSSON. "Smålandsauktion i härligt vinterväder". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 1991.

Ca. 64x80 cm.

Länk till objektet hos Gomér & Andersson Linköping
Gomér & Andersson Linköping
2016-10-16 21:53:00
Slutpris
1 105 SEK

Inga auktioner liknande INGE ERIKSSON. "Smålandsauktion i härligt vinterväder". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 1991. hittades.