INGE ERIKSSON. "Smålandsauktion i härligt vinterväder". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 1991.
Ca. 64x80 cm.
Länk till objektet hos Gomér & Andersson LinköpingGomér & Andersson Linköping
2016-10-16 21:53:00
Slutpris
1 105 SEK
1 105 SEK