UNO STALLARHOLM. "Slagsmål på auktion". Etsning, signerad, numrerad 28/35 och daterad 1945.
Ca. 29x48 cm.
Länk till objektet hos Gomér & Andersson350 SEK
Avslutade auktioner liknande UNO STALLARHOLM. "Slagsmål på auktion". Etsning, signerad, numrerad 28/35 och daterad 1945.
Etsning, Uno Stallarholm (1894-1974)
300 SEK
100 SEK
Uno Stallarholm (1894-1974), Sverige. Liljeholmsbron. Signerad, numrerad 76/150. Bildmått: 19x63 cm, yttermått inklusive ram: 36x79 cm. Uno Stallarholm-Janson, svensk målare, grafiker och tecknare född 1894, Läs mer...
100 SEK
Uno Stallarholm (1894-1974), Sverige. Liljeholmsbron. Stämpelsignerad, numrerad 43/150, (FIB, Folket I Bild). Bildmått: 19x63 cm, yttermått inklusive ram: 37x79 cm. Uno Stallarholm-Janson, svensk målare, grafiker Läs mer...
100 SEK
Uno Stallarholm etsning
600 SEK
150 SEK
100 SEK
100 SEK
Uno Stallarholm
300 SEK
Uno Stallarholm (1894-1974)
450 SEK