2 partier blandat auktionsgods, samt fotogenlampa
Bla. Glas och metall arbete. Ej genomgångna, nagg och skador kan förekomma.
Länk till objektet hos Helsingborgs AuktionsverkHelsingborgs Auktionsverk
2015-01-14 00:00:00
Slutpris
200 SEK
200 SEK