Hyllplan diverse auktionsgods
Bla, keramik, glas, tavlor m m. Ej genomgångna, nagg och skador kan förekomma.
Länk till objektet hos Helsingborgs Auktionsverk700 SEK
Avslutade auktioner liknande Hyllplan diverse auktionsgods
450 SEK
Nils Strinning
4 000 SEK
Poul Cadovius
29 000 SEK
Bokhylla, 1900-talets mitt.
2 400 SEK
Nils Strinning
3 250 SEK
Poul Cadovius
8 450 SEK
Sideboard, Ulferts, 1960-tal.
3 700 SEK
10 400 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
6 300 SEK
Bokhylla, Swedish Modern, 1940-tal.
2 000 SEK