Lot Sverige O/**/* på 3 visirblad med något
bättre märken + 1 brev och 7 vykort Malmö. Bland det bättre: Slottet 3x 332 CB stämplat F. 3x 1.600 kr, H55 Sergel ** F. 2.500 kr, 15 öre Linné CB ** F. 1.700 kr etc (C)
Länk till objektet hos Frimärksauktioner i Göteborg AB900 SEK
Avslutade auktioner liknande Lot Sverige O/**/* på 3 visirblad med något
Lot Sverige O/**/*/(*) Oscar II-bandmärken
700 SEK
Lot Sverige O/**/* parkombinationer på 8
1 600 SEK
Lot ca 180 stämplar L-län från Ringtyp och
430 SEK
3 000 DKK
Polen mest ** 1940-2000-talet inemellan
2 600 SEK
Samling Norden O/**/*/Brev i 4 album +
1 700 SEK
Lot med Ipsen och Kähler figurer (5)
1 650 SEK
Intressant Upplandsbeskivning av Lars Salvius 1741
750 SEK
Sverige O/**/* blandad lot med lite bättre
1 700 SEK
Lot Sverige */** medaljong-1970 talet, även
410 SEK