Lot 161 st Svenska vykort, äldre-1970 talet.
Varav 89 st av äldre format. + 10 brev/kort med snygga stämplar. (B)
Länk till objektet hos Frimärksauktioner i Göteborg AB330 SEK
Avslutade auktioner liknande Lot 161 st Svenska vykort, äldre-1970 talet.
Frimärken
600 SEK
350 SEK
Äldre vykort
1 600 SEK
ÄLDRE VYKORT / BREV, 1900-talets första del
375 SEK
Vykort
1 200 SEK
Lot ca 500 mest svenska vykort äldre-1970
1 700 SEK
Blandade äldre vykort Bla svenska amerikalinjen
150 SEK
Parti äldre vykort samt frimärken
300 SEK
Ca 90 stycken. Läs mer...
300 SEK
Lot med drygt 325 mest svenska vykort av äldre
700 SEK