Asta Knudsen pastell

Asta Knudsen pastell

ASTA KNUDSEN (1900-tal): "Fågelskärmmor i L´Agaro", signerad och daterad Asta Knudsen oktober -91, pastell, ca 50 x 62 cm. 343688.

Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk
2015-11-20 00:00:00
Slutpris
600 SEK

Inga auktioner liknande Asta Knudsen pastell hittades.