Lot med Smycken i silver med bärnsten (13)
Lot med smycken. Brosch i ostämplat silver med ekollon av bärnsten. Str. 6 x 5,5 cm. Brosch i 925 silver med bärnsten, organisk form. Str. ca 6 x 4 cm. 2 par manschettknappar i 925 silver med gul bärnsten. 5 st broscher i form av segelbåtar i ostämplat silver med bärnsten. 3 st. hänge/brosch i ostämplat silver i form av segelbåtar med gul bärnsten. 1 st. hänge i ostämplat silver i form av segelbåt med gul bärnsten. (13)
350 SEK
Avslutade auktioner liknande Lot med Smycken i silver med bärnsten (13)
Silver, bärnsten, 6 delar, smycken, sax
180 SEK
Smycken
1 400 SEK
Smycken
550 SEK
Smycken
300 SEK
Smycken
350 SEK
Smycken, silver, bärnsten, bruttovikt 56,7 gram
250 SEK
Smycken
200 SEK
SMYCKEN, Silver, bärnsten
475 SEK
SMYCKEN, 4 delar, silver och bärnsten, 1900-tal
200 SEK
BÄRNSTEN 4 ST
700 SEK