Pendel. Model Vienna Denne auktion er annulleret1995598
Pendel af forkromet metalstrimmel, loftbandakin af forkromet stål, ophængt i stål wire. Art. PD-1041. Ø 28 cm.
375 DKK
Avslutade auktioner liknande Pendel. Model Vienna Denne auktion er annulleret1995598
VIENNA FAIENCE, BORDSLAMPA
2 000 SEK
Otto Wagner Stol Gebrüder Thonet Vienna 1900-tal
1 900 SEK
Vienna Collection
300 SEK
Heide Warlamis Vienna Collection
400 SEK
Stolar 8 st, "Vienna", Gemla. 1900-talets slut.
3 200 SEK
Karmstol
200 SEK
Karmstolar stolar Vienna design Nils Rooth
800 SEK
14 500 DKK
4 400 DKK
LP-SKIVOR, 5st, Beatlesmedlemmar
125 SEK