Bolia. Chaiselongue Denne auktion er annulleret1987413
Bolia. Chaiselounge betrukket med gråt uld, ben af forkromet stål. Fremstår med lettere slitage.
300 DKK
Avslutade auktioner liknande Bolia. Chaiselongue Denne auktion er annulleret1987413
Bolia. Stor sofa med chaiselongue, model 'Sepia'
3 100 DKK
4 100 DKK
Skrivbord, Bolia
3 000 SEK
Matbord, 'Corona', Bolia, 2000-tal
1 100 SEK
DAGBÄDD, Bolia, 2000-tal, Danmark
1 800 SEK
3 600 DKK
Bolia. 'Scandinavia' sovesofa m. chaiselong
10 500 DKK
Kaschkasch modulsoffa "Cosima", Bolia samtida
18 000 SEK
Michael H Nielsen, Byrå Amber från Bolia
6 200 SEK
1 200 EUR