Dækketøjsskab, barokstil, eg Denne auktion er annulleret1978230

Dækketøjsskab i barokstil udført i egetræ, front med to skuffer samt to låger. H. 133 B. 137 D. 47 cm. Fremstår med brugsspor, aflåst. Nøgle mangler.

Lauritz - DK, Helsingør, Støberivej
2010-08-23 13:13:00
Slutpris
350 DKK

Avslutade auktioner liknande Dækketøjsskab, barokstil, eg Denne auktion er annulleret1978230