Siegfried Hass 1848-1908 Denne auktion er annulleret - se nu vare 1951635

Siegfried Hass 1848-1908 Denne auktion er annulleret - se nu vare #1951635

Siegfried Hass. Landskabsparti. Olie på lærred. Usign. 25 x 31 cm (31 x 38). Fremstår med afskalninger samt ældre reparationer.

Lauritz - DK, Aarhus, Egå Havvej
2010-07-19 17:10:00
Slutpris
350 DKK

Avslutade auktioner liknande Siegfried Hass 1848-1908 Denne auktion er annulleret - se nu vare #1951635