Ewald Nielsen sølvskål  Denne auktion er annulleret - se nu vare 1946662

Ewald Nielsen sølvskål Denne auktion er annulleret - se nu vare #1946662

Ewald Nielsen sølvskål med hanke, stemplet Ewald Nielsen 925, med graveringer på hanke 1903 og 1953. Vægt 265 g. H. 2,5 Ø 16 cm.

Lauritz - DK, Herlev, Dynamovej
2010-07-15 12:24:00
Slutpris
750 DKK

Avslutade auktioner liknande Ewald Nielsen sølvskål Denne auktion er annulleret - se nu vare #1946662

Søren Hjorth Nielsen, radering, komposition. cd.

2015-11-16
Slutpris
325 DKK
Sergey Nielsen synonym for Sergei Sviatchenko, olie på lærred, For Close Up and Private. cd.  Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4057575

2015-11-09
Slutpris
1 900 DKK
Ewald Nielsen sølvskål

Ewald Nielsen sølvskål

2010-07-27
Slutpris
1 200 DKK
Søren Hjorth Nielsen, radering, komposition. cd.  Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4051076

DK, Herlev, Dynamovej
2015-10-26
Slutpris
1 300 DKK
Sergey Nielsen synonym for Sergei Sviatchenko, olie på lærred, For Close Up and Private. cd.  Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4040706

DK, Herlev, Dynamovej
2015-10-29
Slutpris
2 300 DKK
Knud Nielsen, akryl på lærred, Rødt og Sort. cd.

DK, Herlev, Dynamovej
2015-10-29
Slutpris
7 200 DKK
Palle Nielsen, linoleumssnit på papir, kompositioner. cd. 2

DK, Herlev, Dynamovej
2015-10-22
Slutpris
1 550 DKK
Knud Nielsen, akryl på lærred, Cyklister på vej til Paris. cd.

DK, Herlev, Dynamovej
2015-10-29
Slutpris
6 800 DKK
Ewald Nielsen sølvskål

Ewald Nielsen sølvskål

Lauritz - DK, Aalborg, Nibevej
2010-11-04
Slutpris
1 000 DKK
Ewald Nielsen. Jugend cigaretetui fra 1920

Lauritz - DK, Helsingør, Støberivej
2012-11-12
Slutpris
1 700 DKK