Avslutade auktioner liknande kaplans auktion
MYNT
25 SEK
Kristallkronor, 2 st
25 SEK
Årsur Kalles Quartz
25 SEK
Tavla Tryck/färglitografi, vinetikett
25 SEK
Tavla Tryck/färglitografi, Vinettikett
25 SEK
Tavla 2st, tryck/
25 SEK
MYNT
50 SEK
Snapsglas i kristall
50 SEK
Okänd konstnär signerad
50 SEK
Okänd konstnär signerad
50 SEK