Avslutade auktioner liknande bålsta auktionshall
SUBWOOFER
125 SEK
GERD MILLER, tusch på papp, osign
125 SEK
BABYKLÄDER, Lindex, oanvända
150 SEK
KLÄDER, 3 dlr, Lindex M/L/XL, oanvända
175 SEK
GERD MILLER, gouache på papp, signerad
50 x 70 cm. Grevinna'. Säljes oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter Läs mer...
200 SEK
FILA, magväska, oanvänd
200 SEK
225 SEK
TRÖJOR 3 st Sergio Tacchini, strl L/XL
225 SEK
300 SEK
TRÖJOR 2 st, Vinson, strl M/L
325 SEK