Avslutade auktioner liknande auktion nu

Henri Matisse

Henri Matisse

Bukowskis
2024-01-20
Slutpris
3 100 EUR
Beverloo Corneille

Beverloo Corneille

Bukowskis
2024-01-13
Slutpris
3 000 SEK
Amadeo Modigliani

Amadeo Modigliani

Bukowskis
2024-01-01
Slutpris
8 001 SEK
Nils Landberg

Nils Landberg

Bukowskis
2023-12-09
Slutpris
7 700 SEK
Alain Jacquet

Alain Jacquet

Bukowskis
2023-12-07
Slutpris
3 000 SEK
Etsning,

Etsning,

Metropol
2023-11-27
Slutpris
500 SEK
Lehmann, 3 st leksaker, Express, Na-Nu  Na-Ob, Tyskland, 1900-talets börjanförsta hälft.

Bukowskis
2023-11-12
Slutpris
3 200 SEK
Pelarborr

Pelarborr

Sikö Auktioner
2023-10-14
Slutpris
1 000 SEK
Martin A. Hansen 1909-55 Syv bøger med indbindinger af Rigmor B. Kragh, Ib Psilander 7

Auktionshuset Hørsholm
2023-10-05
Slutpris
600 DKK
David Monies 1812-1894 Portræt af Mariane Aurelia Laurentine Ingemann 1811-1878, olie på lærred

Auktionshuset Hørsholm
2023-09-21
Slutpris
5 000 DKK