Avslutade auktioner liknande Mosaikbord auktion
Mosaikbord
450 SEK
Café set, Mosaikbord + 2stolar
600 SEK
Mosaikbord
300 SEK
MOSAIKBORD 50-TAL, HÖ 57, LÄ 62, BR 40 CM
200 SEK
Pianopall
125 SEK
Mosaikbord
350 SEK
Mosaikbord
125 SEK
Mosaikbord L=92cm B=53cm H=57cm bruksslitage
150 SEK
Sybord samt mosaikbord, 1950/60-tal (2)
300 SEK
Litet
90 SEK