Avslutade auktioner liknande Auktionsverket

Värmefläkt Veab EN2

Värmefläkt Veab EN2

Helsingborgs Auktionsverk
2015-05-26
Slutpris
200 SEK
Parti auktionskataloger, Bukowskisauktionsverket, 1960-80tal

Bruksslitage. Läs mer...

Dalarnas Auktionsbyrå AB
2020-09-27
Slutpris
250 SEK
Daniel Caméen Stockholms Auktionsverk

CAMÉEN, DANIEL (1625-92), rådman i Stockholm, stadssekreterare. En av de som Stockholms Auktionsverks grundare, Clas Rålamb, utsåg att driva Auktionsverket.Egenhändig skrivet och undertecknad skrivelse, daterad Läs mer...

http://www.stadsauktion.se
2014-09-10
Slutpris
300 SEK
DIVERSE AUKTIONSKATALOGER, Ca 60 st.

Kolonn
2014-05-13
Slutpris
300 SEK
AUKTIONSKATALOGER, Auktionsverket.

Gomér & Andersson
2015-12-09
Slutpris
300 SEK
BÅTMOTOR, Yamaha. 2 hk.

BÅTMOTOR, Yamaha. 2 hk.

RA Auktionsverket Norrköping AB
2016-08-25
Slutpris
300 SEK
TRIMMER, TBC 318.

TRIMMER, TBC 318.

2016-08-25
Slutpris
300 SEK
CERTINA DS-3, ARMBANDSUR, HERR

Skånes Auktionsverk
2017-11-14
Slutpris
300 SEK
ARMBANDSUR, TVÅ ST

ARMBANDSUR, TVÅ ST

Skånes Auktionsverk
2017-12-12
Slutpris
300 SEK
ARMBANDSUR, FEM ST

ARMBANDSUR, FEM ST

Skånes Auktionsverk
2018-02-13
Slutpris
300 SEK